Українські воїни віддають своє життя щоразу, коли затримуються поставки зброї – Зеленський  

Фото: ОП

Українські воїни віддають своє життя щоразу, коли ми чуємо, що обіцяне постачання зброї затримується, щоразу, коли виникають сумніви щодо типу зброї для України, щодо далекобійності чи інших якісних характеристик.

Про це у своєму вечірньому зверненні заявив президент України Володимир Зеленський.

«Дуже важливо це розуміти: щоразу, коли ми чуємо, що обіцяне постачання зброї затримується, щоразу, коли виникають сумніви щодо типу зброї для України, щодо далекобійності чи інших якісних характеристик – щоразу це означає, що українські воїни віддають своє життя, щоб був цей час… Час, який витрачається, щоб переконати і щоб усе ж таки відбулося постачання необхідної зброї».

Підписав повідомив, що підписав указ про відзначення державними нагородами наших воїнів. 127 бійців ЗСУ… З них 68 – посмертно.

Зеленський також зазначив, що Україна готується до чергової зустрічі у форматі «Рамштайн». Проведені підготовчі наради, очікуємо ґрунтовних рішень, які відповідатимуть перспективам на полі бою.

«Доволі амбітним перспективам, які ми всіма силами наближаємо. Причому наближаємо не лише для себе, не лише для України, а й для всієї нашої антивоєнної коаліції.

Агресор має програти. І це наша спільна відповідальність із партнерами – виграти більше часу для миру, тобто бути зараз максимально активними в забезпеченні зброєю та снарядами, щоб нашу спільну перемогу прискорити».

оренда квартири Львів

Новини