Українці будуть протидіяти атакам на критичну інфраструктуру, – Олександр Мусієнко

Фото: slovoidilo

Ризики енергетичного тероризму з боку Росії існують. Чим ближче до зими – тим більші шанси, що ворог буде обстрілювати критичну інфраструктуру в українських містах. Однак, приводи для оптимізму все ж є. У цьому переконаний військовий експерт Олександр Мусієнко.

Про них він розповів ефірі «Першого Західного».

Він вважає, що удари по енергетичним і гідротехнічним об’єктам України є ознакою розпачу Росії. Тому існують великі ризики, що росіяни будуть обстрілювати об’єкти критичної інфраструктури напередодні опалювального сезону, щоб його зірвати. Але водночас є причини, які нівелюватимуть загрозу з боку РФ.

«Перше – це можливості української протиповітряної оборони, які покращуються і цю ефективність помітно. Десь 60-65% цілей вони ліквідовують. Звичайно, якби ми від наших західних партнерів швидше отримали допомогу для ППО, то їхня ефективність покращилася б ще», – вважає експерт.

Друга причина – це вміння українських рятувальників і ремонтників швидко впоратися з ліквідацією наслідків.

«Харківщина – це приклад. Кривий Ріг – це так само приклад, бо ще до моменту повторного удару, було вирішено питання з тим, щоб відремонтувати гідротехнічні споруди аби не сталось паводку. Тобто, ризики присутні і треба розуміти, що ракетний терор буде продовжуватись, але потрібно вірити в наші Повітряні сили. І чим ближче буде до зими – тим більше буде підтримки від партнерів, яка покращить захист українського неба», – впевнений Олександр Мусієнко.

оренда квартири Львів

Новини