«Укренерго» скасувало «день без відключень». Завтра графіки будуть діяти цілодобово


У вівторок, 9 липня, графіки відключень світла застосовуватимуть протягом усієї доби.

Про це повідомляє «Укренерго».

«9 липня обмеження діятимуть протягом доби для всіх регіонів України».

Зазначається, що з 05:00 до 14:00 – обленерго застосовуватимуть 2 черги графіків відключень, з 16:00 до 22:00 – 4 черги графіків відключень, в інші години – 3 черги.

Також в компанії повідомили, що з 9 по 24 липня «Укренерго» не буде проводити вимірювання фактичного рівня споживання у кожній області. Нагадуємо, планувалося за певним графіком скасувати обмеження для кожної області у конкретний день протягом цих двох тижнів.

Причина скасування – значний дефіцит потужності в енергосистемі та зростання споживання через спеку. У відповідь на численні звернення обленерго, «Укренерго» скасовує проведення вимірів у вказаний період. В таких умовах обленерго не зможуть дотримуватися принципу рівномірності обмеження споживання під час проведення вимірів в конкретному регіоні.

Режимні виміри в літній період будуть проведенні пізніше, коли дозволятиме ситуація в енергосистемі та знизиться температура повітря. Проведення вимірів необхідне для чого, щоб більш рівномірно та точно забезпечити розподіл наявної в системі потужності між регіонами.

оренда квартири Львів

Новини