«Укрзалізниця» розпочала продаж квитків до Дорохуська

Фото: Укрзалізниця

«Укрзалізниця» розпочала продаж квитків до Дорохуська на пересадкові поїзди до та з Хелму, які змінили кінцеву станцію через ремонтні роботи у Польщі.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Важлива інформація для пасажирів, що подорожуватимуть до Варшави та Любліна пересадковими поїздами Укрзалізниці. З 23 червня по 31 серпня поїзди №23 Київ – Хелм, №93/94 Харків – Хелм та №120 Хелм – Дніпро курсуватимуть до/з прикордонної станції Дорохуськ.

Стартували продажі квитків на Дорохуськ.»

«Укрзалізниця» нагадує, що частина звичних поїздів до/з Хелма змінює свою кінцеву станцію на Дорохуськ через ремонти на польській залізниці з 23 червня до кінця літа.

«Тому якщо ви подорожуєте до Варшави або Любліна пересадковими поїздами №23 Київ – Хелм, №93/94 Харків – Хелм та №120 Хелм – Дніпро, шукайте їх у застосунку за місцем призначення «Дорохуськ». Наш застосунок підказуватиме цю опцію при пошуку Варшави Та Хелма.»

Зазначається, що у Дорохуську на час ремонтів прикордонно-митний контроль відбуватиметься у поїзді Укрзалізниці. Квитки на пересадковий польський поїзд з Дорохуська на Варшаву (через Хелм та Люблін) і у зворотному напрямку вже доступні на сайті польського перевізника.

оренда квартири Львів

Новини