Умєров несподівано скасував візит до Франції – Le Monde

Фото: Апостроф

Міністр оборони Рустем Умєров в останній момент скасував свою поїздку до Франції, мотивуючи це «міркуваннями безпеки» тож долучиться до запланованих заходів відеозв’язком.

Про це пише Le Monde, посилаючись на комюніке Міністерства оборони Франції, що є у розпорядженні редакції, повідомляє Українська правда.  

У заяві, що потрапила до ЗМІ увечері, йдеться, що Умєров скасував анонсовану на 18 січня поїздку «з міркувань безпеки», та долучиться до заходів з французьким колегою Себастьєном Лекорню по відеозв’язку.

Під час візиту Умєрова мали анонсувати «артилерійську коаліцію» у рамках формату «Рамштайн», де провідну роль взяли на себе Франція і США, а загалом у ній близько 20 держав.

Лекорню та Умєров мали разом їхати на один з майданчиків виробника Nexter у Буржі, де виготовляють самохідні гаубиці Caesar, а також на майданчик MBDA. Детальну програму візиту опублікували для ЗМІ у понеділок.

Нагадаємо, Україна, як відомо, отримала від Франції 18 самохідних артилерійських установок Caesar, частину Париж уже зміг компенсувати замовленням.

Створення «артилерійської коаліції» та її запуск у січні анонсували ще у грудні.

оренда квартири Львів

Новини