Умєров про «Рамштайн»: Запрацювала коаліція ППО, посилюється взаємодія з партнерами щодо дронів

Фото: Рустем Умєров, Фейсбук

За результатами 19-го засідання Контактної групи з питань оборони України офіційно почала роботу коаліція інтегрованої протиповітряної та протиракетної оборони, триває робота над спільним виробництвом артилерійських систем та снарядів. Окрім того посилюється взаємодія з партнерами в питанні безпілотних систем.

Про це повідомив міністр оборони Рустем Умєров.

«Провели плідні перемовини в рамках Коаліції спроможностей. ППО. Посилюємо нашу протиповітряну оборону, як системами, так і ракетами до них. Офіційно почала роботу коаліція Коаліції інтегрованої протиповітряної та протиракетної оборони. 15 країн вже приєднались. Вдячний Німеччині, Франції та США за лідерство».

Також на порядку денному артилерійські системи і снаряди. Зокрема, спільне виробництво: «Працюємо над цим, вже є результати».

Рустем Умєров розповів, що в питанні F16 все йде за графіком у рамках всіх домовленостей з партнерами. Дрони.

Окрім того, посилюється взаємодія з партнерами в питанні безпілотних систем.

«Сьогодні офіційно запустили роботу Коаліції дронів. Вже вісім країн приєднались – Швеція, Британія, Данія, Німеччина, Литва, Естонія, Нідерланди, Латвія».

«Окрема подяка Сполученим Штатам та Міністру оборони Ллойду Остіну, який головував на засіданні. Підтримка партнерів є. Працюємо, щоб вибити росіян з наших територій – як на землі, так і в морі і на небі.»

оренда квартири Львів

Новини