Уночі безпілотники ГУР атакували Волгоградський НПЗ – джерело

Фото ілюстративне: росЗМІ

У ніч на суботу 11 травня безпілотники Головного управління розвідки Міноборони України атакували Волгоградський нафтопереробний завод у Росії.

Про це повідомив співрозмовник «Української правди» в ГУР.

«У ніч на 11 травня в Росії знову «гуркотіло». О 03:45 на Волгоградський НПЗ, який належить ПАТ «Лукойл-Волгограднєфтєпереробка», завітали БпЛА Головного управління розвідки. Постраждали установки первинної переробки нафти АВТ-1 і АВТ-6».

За словами джерела, поточний стан установок уточнюється. Водночас відомо, що пошкодження зазнав кабель керування повітряними холодильниками, внаслідок чого відключено сім холодильників. Також пошкоджено димову трубу печі П-1.

Російські пабліки та деякі ЗМІ повідомляли, що в ніч на 11 травня над Волгоградською і Курською областями було збито сім безпілотників. Роботу ППО чули в Красноармійському районі Волгограда.

У ніч на 3 лютого 2024 року Волгоградський НПЗ зазнав атаки українських безпілотників, унаслідок чого виникла пожежа.

ТОВ «Лукойл-Волгограднєфтєпереробка» – найбільший виробник нафтопродуктів у Південному федеральному окрузі РФ, потужність заводу складає 14,8 млн. тонн. З 1993 року є 100% дочірньою організацією ПАТ «Лукойл».

оренда квартири Львів

Новини