Уночі невідомі БпЛА атакували нафтобазу, НПЗ та військовий аеродром у Росії

Вибух у Виборзі. Фото: росЗМІ

У Виборзі Ленінградської області, а також у Слов’янську-на-Кубані пролунали вибухи і почалися пожежі на нафтобазі та НПЗ. Також невідомі БпЛА атакували військовий аеродром поблизу станиці Кущівська Краснодарського краю.

Про це повідомляє російський Телеграм-канал Astra.

«Жителі Виборга Ленінградської області повідомили про потужний вибух, після чого виникла пожежа.»

Натомість місцева влада повідомила, що інформація про атаку дронів на Виборзьку нафтобазу не відповідає дійсності. У будівлі стався вибух через використання піротехнічних засобів. Постраждалих, загрози займання чи пожежі немає.

Також читачі монітирингового каналу розповіли про атаку невідомих БпЛА на військовий аеродром поблизу станиці Кущівська Краснодарського краю.

Окрім того, вибухи пролунали на НПЗ у Слов’янську-на-Кубані Краснодарського краю.

Як повідомив місцевий оперативний штаб, у ніч із 18 на 19 травня БпЛА атакували об’єкти на території Слов’янського та Кущівського районів. «Придушено» щонайменше 10 безпілотників. У Кущівському районі після падіння одного з апаратів виникло локальне загоряння, постраждалих та руйнувань немає. У Слов’янську-на-Кубані один із безпілотників упав на території НПЗ. Постраждалих та руйнувань немає, пожеж також не зафіксовано.

оренда квартири Львів

Новини