USAID передало Україні газотурбінну мобільну електростанцію

Фото: Міненергетики

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) передало Уряду України мобільну газотурбінну електростанцію загальною потужністю 28 МВт.

Про це повідомило Міністерство енергетики України.

Зазначається, що ця допомога дозволить Україні збільшити постачання електроенергії до житлових будинків, лікарень, шкіл, об’єктів критичної інфраструктури тощо.

Мобільна електростанція, вироблена у США компанією General Electric.

«Уряд США забезпечує критично важливу підтримку, мета якої – допомогти Україні та українцям пройти зимовий період і здобути перемогу у війні», – заявила заступниця Адміністратора USAID Ізобель Коулман..

«Встановлення цієї турбіни стане першим практичним кроком з реалізації стратегії Міністерства енергетики України щодо децентралізації енергосистеми та розбудови мереж малої генерації у нашій країні», – сказав міністр енергетики Герман Галущенко.

Наголошувалося, що USAID вже доставило понад 1500 генераторів у 22 області України, і ще більше допомоги вже у дорозі. Ці генератори забезпечують електро- та теплопостачання шкіл, лікарень, центрів розміщення для внутрішньо переміщених осіб, підприємств централізованого теплопостачання та систем водопостачання за відключень електроенергії у результаті авіаударів Росії

оренда квартири Львів

Новини