Усі сюрпризи для режиму Путіна почнуться завтра – легіон «Свобода России»

Фото: Укрінформ

Російські добровольчі формування ведуть бої з регулярною армією РФ у п’ятьох населених пунктах у Бєлгородській області.

Про це розповів в ефірі телемарафону «Єдині новини» доброволець легіону «Свобода России» Олексій Барановський з позивним «Лютик», передає Укрінформ.

Він, зокрема, розповів, що село Тьоткіно у Курській області знаходиться в епіцентрі усіх воєнних дій, а також бойові зіткнення відбуваються і в інших населених пунктах.

«Зараз ситуація нестабільності поширюється і на сусідні населені пункти, і не лише у Курській області, але і у Бєлгородській області. Там теж більше трьох, скоріше можна говорити про п’ять населених пунктів, де відбуваються бойові зіткнення між добровольчою армією і військами Путіна», – сказав Барановський.

За його словами, рейд російських добровольців приурочений до так званих чергових виборів президента Росії.

«Це все приурочено до так званих виборів. Електоральної процедури, яка завтра почнеться по узурпації влади Володимиром Путіним в черговий раз. Ми, як небайдужі громадяни Росії, вирішили таким чином висловити свою політичну волю, своє ставлення до цих виборів і режиму Володимира Путіна. Ми взяли засоби для голосування (посміхається – ред.) і усі сюрпризи почнуться завтра, оскільки завтра вибори», – сказав він.

Як повідомлялося, у вівторок, 12 березня, зранку легіон «Свобода Росії», РДК і Сибірський батальйон, добровольчі російські формування, які воюють на стороні України, зайшли в Курську і Бєлгородську області РФ у рамках спільної операції.

оренда квартири Львів

Новини