Уся критична інфраструктура в постраждалих від обстрілів містах України заживлена – Укренерго

Фото: Укренерго

У всіх постраждалих від ракетних атак Росії містах повністю заживлена критична інфраструктура, частково відновлено роботу електротранспорту.

Про це повідомляє «Укренерго».

​​Зазначається, що також відновлена можливість подачі електроенергії мережами обленерго для всіх споживачів, що були знеструмлені внаслідок ракетних та дронових атак росіян на енергооб’єкти. Однак на підстанціях «Укренерго», які передають електроенергію від електростанцій до мереж обленерго, пошкоджено важке високотехнологічне обладнання, заміна якого потребує часу. Тому високовольтні мережі не можуть передавати великі обсяги електроенергії, необхідні для покриття всіх потреб споживачів.

Через це в найбільш постраждалих регіонах споживачі отримують електроенергію чергами – тобто діють графіки погодинних відключень (ГПВ). Наразі обмеження споживання застосовані у Харківській та Одеській областях.

В Хмельницькій області та Кривому Розі наразі обмежень немає. Але при зростанні споживання Диспетчерський центр «Укренерго» буде вимушений застосувати заходи обмеження споживання. Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо.

оренда квартири Львів

Новини