Увага ворога буде зосереджена на логістичних шляхах, по яких доставлятимуть західну допомогу – Микола Маломуж

Колаж: Сили оборони півдня

Поки допомога від США приїде в Україну, росіяни можуть посилити обстріли. Для цього вони накопичують ракети і складають нову програму траєкторії засобів ураження. Швидше за все, їхня увага буде прикута до логістичних шляхів і місць зберігання американської допомоги.

Так вважає генерал армії України, голова Служби зовнішньої розвідки (2005-2010 рр.) Микола Маломуж. Про це він розповів в програмі «Головне за день» на «Першому Західному».

«Ворог користується тим, що ми маємо дефіцит наших боєприпасів і засобів ППО на фронті і посилює удари. Тому ми повинні обережно ставитись до того, що можуть бути повітряні тривоги. Тому що накопичують (ракети-ред.) Вони вже декілька днів, тиждень накопичують більш потужні резерви: і балістичних, і крилатих ракет, «Шахедів». Тому що цими ночами запускали півтора десятка, не більше. А вони можуть запускати більше, бо резерви в них є. Їм потрібно 4-5 днів для формування нової програми для зміни траєкторії, зміни регіонів. Тому готуватись треба всім областям», – наголошує ексрозвідник.

Він вважає, що особлива увага ворога найближчим часом буде зосереджена на логістичних шляхах, по яких можуть доставляти західну допомогу, або до місць, де ці боєприпаси можуть зберігати.

«Тобто, зараз буде задіяна вся модель і захисту, і ППО. Хоча, дійсно, є обмеження, як говорив президент Зеленський. Але на стратегічних напрямках ми тримаємо позиції – для  цього є відповідні боєприпаси і ракети. Тому я думаю, утримаємо позиції, ворог не зуміє пошкодити нам стратегічні шляхи чи поставки зброї. Це відбувається по дуже засекречних програмах і перспектив якимось чином це виявити немає», – говорить Микола Маломуж.

оренда квартири Львів

Новини