У застосунку «Резерв+» з’явилась функція бронювання від мобілізації

Фото ілюстративне: Фокус

Міністерство оборони України цифровізувало паперові бронювання у застосунок «Резерв+».

Про це у Фейсбук повідомила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко.

За її словами, актуальний статус бронювання тепер відображається у 340 000 громадян в Резерв+.

Вона пояснила, раніше цього не було зроблено, оскільки відсоток людського фактору в помилках ТЦК щодо внесення інформації про громадян до реєстру Оберіг залишається високим. Не завжди ТЦК вносять інформацію щодо броні до реєстру. Інколи це забирає тижні, а то й місяці.

«Цифрова команда Міністерства зробила неможливе можливим. Ми цифровізували паперові бронювання. Взяли накази про бронювання у Мінекономіки та занесли 340 000 записів до реєстру Оберіг. Щоб актуальна інформація про бронь відображалась в електронних військово-облікових документах наших громадян.»

Щоб оновити документ потрібно натиснути три крапки справа. Вибрати «оновити документ», після цього можна буде побачити свій актуальний статус.

«Якщо ваше бронювання було лише на папері, статус «Заброньовано» з’явиться в застосунку. Якщо ваша бронь ще триває, але в застосунку цього не було – новий термін має відобразитись в Резерв+.»

Те, що у когось бронь не з’явилась в Резерв+ у Міноборони пояснюють тим, що частину наказів про бронювання ще не вдалося оцифрувати через відсутність інформації, що ідентифікує конкретну особу. Проте там вже працюють над чітким та прозорим алгоритмом, щоб усі заброньовані громадяни могли отримати актуальний статус в Резерв+.

оренда квартири Львів

Новини