В Херсоні загарбники готуються до вуличних боїв, але вони програють – Олександр Коваленко

Фото: bukinfo

Окупанти так просто не віддадуть Херсонщину. І готові змагатись за правий берег Дніпра, навіть якщо це принесе їм великі втрати. Зокрема, вони готуються до ведення вуличних боїв у Херсоні.  Але шансів у них немає.

Про це в ефірі «Першого Західного» розповів військово-політичний оглядач з групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко.

«Вони – суїцидники. У Збройних сил України значно більше досвіду щодо ведення боїв у місті.  Маріуполь це довів, Попасна довела, Сіверодонецьк, та ще багато інших міст та сіл. Росіяни використовують радянську тактику ведення боїв у місті з 1980-х років – ми використовуємо сучасну. З 2015 року це обов’язкова навичка підготовки військовослужбовця ЗСУ», – пояснює Олександр  Коваленко.

Крім того, він підкреслює, що 10 тисяч українських військових пройшли навчання в Великій Британії. Там акцент робився саме на боях у місті, тому в нас досвіду набагато більше.

«А щодо росіян, то якщо вони туди навіть частково мобілізованих відправляють, то це м’ясо, не більше», – резюмує експерт.

оренда квартири Львів

Новини