В інформаційному просторі певне затишшя, але інтенсивність боїв не стала меншою – Зеленський

Фото: ОП

В інформаційному просторі поки певне зменшення кількості новин з фронту, але це не означає, що інтенсивність боїв стала меншою.

Про це заявив у своєму вечірньому зверненні президент України Володимир Зеленький.

«В інформаційному просторі поки певне зменшення кількості новин з фронту – повідомлень менше, ніж, наприклад, на початку осені. Але це не означає, що інтенсивність боїв стала меншою.

Ситуація складна по всьому фронту. На окремих ділянках тривають, як і раніше, жорстокі позиційні бої. І особливо важко, теж як і раніше, на Донеччині. Окупанти несуть надзвичайно масштабні втрати, але наказ – вийти на адмінмежу Донеччини – у них не змінився. Не здаємо там жодного сантиметра нашої землі – і я дякую всім нашим героям, які тримають позиції на Донбасі».

Зеленський додав, що на Херсонщині ЗСУ чітко розуміють, що в планах у ворога, тому діють відповідно.

«Акуратно, продумано та в інтересах звільнення всієї нашої території: укріплюємо свої позиції, ламаємо російську логістику, послідовно знищуємо потенціал ворога утримувати в окупації південь нашої країни.

Схід – крок за кроком рухаємось до повернення українського прапора в усі наші міста і громади. Активно зміцнюємо і кордон.

Слава кожному і кожній, хто воює за нашу державу!»

Новини