В Львівській ОВА назвали ймовірну причину витоку газу в селі Розвадів

Фото: скриншот з відео

Ймовірною причиною надзвичайної ситуації в селі Розвадів на Львівщині стало буріння газової свердловини. Хоча остаточного висновку ще не має.

Про це повідомив перший заступник голови Львівської обласної військової адміністрації Андрій Годик.

«Однією із причин є буріння газової свердловини, яке відбувалось приблизно півтора кілометри від цього. Але на цей момент ні підтвердити, ні спростувати цю інформацію документально поки що не вдалось. Замовник підрядника для буріння свердловини на цей момент готовий відшкодувати завдані збитки», – сказав Андрій Годик.

Це програмі «ОЧІ» на «Першому Західному» підтвердили і представники бурової компанії «Горизонт». яка проводить роботи. Але там припускають, що  причина витоку газу не зумовлена їхніми роботами, а спровокована.

«Наявність розривних  порушень Городоцького розлому, які можуть слугувати перетічним  каналом з глибин землі до верхніх частин розрізу. Цей проект, згідно з яким будується свердловина, пройшов екологічну і технологічну експертизу. Ми припинили подальше  поглиблення, зупинили свердловину і залили її цементом. Але єдиним способом позбавити людей небезпеки є дегазація, тобто, видобуток газу», – розповів геолог бурової компанії «Горизонт» Володимир Пилипів.

Наразі в селі Розвадів витік води і газу припинився. До чотирьох із шести постраждалих будинків повернулись мешканці. В селі також відновили електропостачання. Газові мережі наразі ще досліджують на наявність пошкоджень.  

Нагадаємо, надзвичайна ситуація з витоком природного газу у селі Розвадів на Львівщині трапилась у ніч з 26 на 27 квітня. На території шести домогосподарств він виходив з-під землі, в селі з’явились провалля. Газопостачання села тимчасово припинили, а 29 людей відселили.

оренда квартири Львів

Новини