В Мелітополі та Бердянську РФ вводить цілодобову комендантську годину, Маріуполь укріплює – ЗМІ

Фото: Петро Андрющенко, Телеграм

В окупованих Мелітополі та в Бердянську росіяни вводять цілодобову комендантську годину. А в Маріуполь везуть 24 годину на добу «зуби дракона».

Зокрема, як повідомляє видання РИА-Мелитополь: «Нещодавно гауляйтер Євген Балицький розпинався про те, що час комендантської години під Новий рік не зміниться.

А вже сьогодні у різних громадах на окупованій території Запорізької області рашисти почали оголошувати про запровадження цілодобової комендантської години».

Зазначається, що зокрема мешканцям Чернігівки окупаційна влада заявила, що з 25 грудня вводиться цілодобова комендантська година із забороною виходити з житла. Фермерів попереджають про необхідність закінчення всіх робіт до цього часу.

У Бердянську окупаційна влада попереджає, що з 30 грудня вводиться цілодобова комендантська година.

Офіційно жодних пояснень немає. А неофіційно людям кажуть, що це пов’язано посиленням заходів щодо боротьби з диверсантами та терористами.

Видання зазначає, що такі заходи росіяни почали вживати після підривів мостів, у яких на публіку окупанти та колаборанти заявляють, що нібито не бачать жодної цінності.

Натомість радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко заявив, що в напряму Бердянськ-Мелітополь окупанти перемішають БТРи, гаубиці, артилерію, вантажівки з військовими. Сьогодні знову помічено позначки «Z» та V.

Своєю чергою в Маріуполь везуть 24 годину на добу «зуби дракона». З двох напрямів – Росії та Криму.

Окрім того, в Маріуполь прибули підрозділи ОМОН з Санкт-Пеербургу, які розпочали патрулювання вулиць. Основне завдання, яке звучить зсередини окупаційної адміністрації – на випадок масових протестів через соціальне незадоволення.

оренда квартири Львів

Новини