В мережі дефіцит електроенергії, Україна залучає аварійну допомогу з Європи – Укренерго

Фото: Укренерго

Споживання в Україні на 10% перевищує вчорашній рівень. Водночас протягом всієї доби в енергосистемі зберігається дефіцит електроенергії, через що здійснюється імпорт електроенергії з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини та Молдови.

Про це повідомляє Укренерго.

​​»Сьогодні, 24 квітня, диспетчерський центр «Укренерго» вимушений третій день поспіль залучати аварійну допомогу протягом майже всієї доби з енергосистем європейських країн.

Просимо всіх споживачів ощадливо споживати електроенергію. А промисловість – максимально залучати імпорт електроенергії та використовувати, за наявності, альтернативні джерела живлення.»

Повідомляється, що протягом доби діють обмеження споживання на Харківщині. На ранок знеструмлено близько 207 тисяч побутових споживачів. Також цілодобово обмежено споживання для промисловості на Криворіжжі.

Також на Одещині внаслідок ранкової атаки пошкоджено частину обладнання місцевого обленерго. Знеструмлено частину споживачів в одному з районів Одеси. Тривають ремонтні роботи, енергетики роблять все можливе, щоб повернути світло до кінця дня.

Через негоду знеструмлено на ранок 23 населені пункти в Хмельницькій області.

З інших причин на ранок знеструмлені 400 населених пунктів. Зокрема, через бойові дії є знеструмлення у Дніпропетровській, Донецькій, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській областях.

оренда квартири Львів

Новини