В МЗС закликали Польщу відкинути емоції і конструктивно вирішити питання з українським зерном

Фото: Агрополіт

Україна закликає польських друзів відкинути емоції і конструктивно вирішити проблему з імпортом українського зерна.

Про це у Фейсбук написав речник українського МЗС Олег Ніколенко.

Ніколенко зазначив, що МЗС України детально поінформоване про зустріч українського посла у Варшаві із заступником міністра закордонних справ Польщі.

На ній український посол вкотре роз’яснив українську позицію щодо неприйнятності для України польської односторонньої заборони на імпорт українського зерна. Він також наголосив на некоректності порівняння із Україною, яке зробив президент Польщі під час свого візиту до Нью-Йорка.

«Закликаємо наших польських друзів відкинути емоції. Українська сторона запропонувала Польщі конструктивний шлях вирішення зернової проблематики. Очікуємо, що наші пропозиції стануть основою для переведення діалогу в конструктивне русло».

Напередодні Зеленський на Генеральній асамблеї ООН зазначив, що йому тривожно бачити, як «дехто в Європі грає в солідарність у політичному театрі», перетворюючи постачання зерна на трилер, насправді допомагаючи «підготувати сцену для московського актора».

Прем’єр Польщі Матеуш Моравецький назвав цю заяву Зеленського несправедливою і запевнив, що Польща готова допомагати Україні, але «не ціною дестабілізації польського ринку».

Також Польща викликала до МЗС посла України через заяви Зеленського про зерно.

оренда квартири Львів

Новини