В Одесі уламки дрона пошкодили енергетичний об’єкт, частина міста без світла, не працює електротранспорт

Фото: Odesa Online

В Одесі уламки збитого дрона пошкодили енергетичний об’єкт, спалахнула пожежа, через що було знеструмлено частину міста. Вранці в обласному центрі не працює електротранспорт, дитячі садочки, які ще не мають світла, прийматимуть дітей лише у чергові групи.

Про це повідомив Телеграм-канал Одеса. Офіційно.

Зазначається, що перед атакою дронами з літака тактичної авіації, з акваторії Чорного моря, намагаючись зашкодити роботі ППО, російські терористи випустили по Одещині протирадіолокаційну ракету Х-31П. Ракета втратила бойову спроможність в повітрі. Інформації про руйнування та постраждалих не надходила.

Далі ворог атакував кількома хвилями дронів типу «Shahed-131/136» з акваторії Чорного моря. По 4 ударних БпЛА було збито на Одещині та Миколаївщині.

Однак, на Одещині уламки збитого дрона пошкодили енергетичний об’єкт та спричинили на ньому пожежу, через що було знеструмлено частину обласного центру та прилеглих населених пунктів. Пожежу ліквідовано.

Через відсутність електропостачання, вранці не виїхав на маршрут міський електротранспорт, автобусні перевізники опрацювали випуск на лінію більшої кількості рухомого складу, а також збільшення використання на магістральних маршрутах автобусів середнього та великого класів.

Окрім того, дитячі садочки, які ще е мають світла, прийматимуть дітей у чергові групи.

«Просимо врахувати, що приготування їжі у них неможливе, тому нагодуйте дитину вдома. Заклади, в яких електропостачання відновлено, працюватимуть у звичайному режимі».

оренда квартири Львів

Новини