В районних адміністраціях Львівщини шукатимуть корупцію  

Фото: ЛОВА

Львівська обласна військова адміністрація розпочала проводити перевірки в районних військових адміністраціях, окремих підрозділах та організаціях, які підпорядковані адміністрації. Основна мета – перевірка на предмет корупції та дотримання працівниками законодавства України з питань запобігання корупції.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Адміністрація ретельно склала план таких перевірок, які охоплюють різні аспекти роботи структур та перевіряють виконання антикорупційних заходів.

«Доброчесність на публічній службі та дотримання норм антикорупційного законодавства є одним із пріоритетних напрямків роботи для Львівської ОВА. Мета цих перевірок – не лише виявити та позбутися корупції, але й надати підтримку та поради, щоб запобігти майбутнім корупційним порушенням серед працівників. Якщо виникають питання або непорозуміння, то надаються консультації та методична допомога, щоб уникнути корупції в майбутньому», – зазначив керівник апарату ОВА Тарас Грень.

Такою роботою займається сектор з питань запобігання та виявлення корупції апарату Львівської обласної військової адміністрації.

оренда квартири Львів

Новини