В ракетах, якими росіяни нині вдарили по Києву, 1,5 тис. іноземних компонентів – Зеленський

Фото: ОП

В ракетах, якими російська армія атакувала Київ 21 березня, щонайменше півтори тисячі компонентів іноземного походження.

Про це у своєму зверненні повідомив президент Володимир Зеленський.

«Кожен російський терористичний удар говорить про те, що санкції світу проти путінської системи ще не достатні. Кожна російська ракета, якою ці нелюди атакують нашу країну, містить компоненти, що вироблені компаніями з інших держав – не Росії. В конструкції ракет Х-101 щонайменше 53 типи таких компонентів. В ракеті «Кинджал» не менш ніж 49 типів компонентів, які Росія не виробляє. Значна їх частина – це те, що зроблено компаніями вільного світу й через різні «сірі» схеми завозиться в Росію».

Зеленський наголосив, блокувати такі схеми й усіх, хто їх підтримує, – це обов’язково. Потрібно більше санкцій. Потрібно більше відповідальності за схеми обходу санкцій.

Він подякував усім державам та лідерам, які це роблять. Однак тиску на Росію потрібно значно більше.

«Тільки сьогодні й тільки в ракетах, застосованих проти Києва, було щонайменше півтори тисячі компонентів, які завезли державі-терористу з нормальних держав. Це повинно припинитись, і у світу є відповідні важелі».

Президент також розповів, що сьогодні провів кілька нарад із військовими, з керівниками наших розвідок. Зокрема й про посилення нашого захисту від російського терору та наші активні дії проти окупанта.

«Ми готуємо хороші, ефективні речі».

оренда квартири Львів

Новини