В СБУ закликають українців під час Великодня обмежити відвідування масових заходів

Фото: СБУ

Служба безпеки України закликає українців напередодні та у період відзначення Великодня обмежити відвідування масових заходів та не піддаватися на можливі провокації чи підбурювання до незаконних дій.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

В СБУ наголошують, для реалізації злочинних намірів окупанти використовують великий арсенал заходів підривної діяльності проти нашої держави. Зокрема, ворог постійно залучає власну агентуру для вчинення провокацій у різних сферах громадського життя, зокрема у міжконфесійних відносинах.

Метою таких дій окупантів є створення штучних конфліктних ситуацій серед представників релігійних громад для дестабілізації внутрішньої обстановки всередині України.

Також агресор активно залучає своїх поплічників для коригування ворожого вогню по цивільній інфраструктурі нашої держави. Серед потенційних цілей – місця масового перебування людей.

Відтак Служба безпеки закликає громадян напередодні та у період відзначення Великодня:

  • обмежити відвідування масових заходів;
  • не піддаватися на можливі провокації чи підбурювання до незаконних дій;
  • дотримуватися комендантської години, встановленої для вашого регіону;
  • не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, а під час неї перебувати в укриттях;
  • повідомляти правоохоронні органи про підозрілі предмети та осіб, які можуть влаштовувати провокації чи становити потенційну загрозу.

Силовики нагадують, що в СБУ працює спеціальна гаряча лінія 0-800-501-482, а також відповідна електронна пошта: callcenter@ssu.gov.ua

оренда квартири Львів

Новини