В Україну прибудуть розвіддрони, придбані на кошт жителів Естонії

Фото: Postimees

Найближчим часом в Україну прибудуть потужні дрони «Калев», «Лембіт» та «Вамбола», збір коштів на придбання яких організували випускники вищих курсів національної оборони. Усього на фронт буде відправлено 21 розвідувальний дрон естонського виробництва з підвищеною надійністю позиціонування.

Про це повідомляє місцеве видання Postimees.

Кошти на дрони почали збирати минулої осені, свій внесок зробили 3986 приватних осіб з Естонії та з-за кордону, за час кампанії було зібрано 222 933 євро.

Завдяки цій фінансовій підтримці технічні характеристики «Калева», «Лембіту», «Вамболи» та ще 18 вироблених в Естонії безпілотників будуть покращені, що продовжить їм життя на фронті. Дрони вирушать до України найближчими тижнями.

Дрони EOS C VTOL виробництва Threod Systems зарекомендували себе як засоби спостереження високого рівня на полі бою в Україні. Дальність польоту дронів із підключенням зв’язку – до 50 км, дальність автономного польоту – до 150 км. Безпілотники вже записали чимало важливих кадрів та цінних розвідданих, які вплинули на перебіг війни.

оренда квартири Львів

Новини