В Україну приїдуть прем’єр Польщі та глава Єврокомісії: говоритимуть  про депортованих до РФ дітей

Фото: РАР

В квітні в Україні відбудеться міжнародний захід за участі президента Володимира Зеленського, прем’єра Польщі Матеуша Моравецького та президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн.

Про це польській агенції PAP повідомило високопоставлене джерело в ЄС.

«Захід відбудеться у квітні. Його деталі з міркувань безпеки ще невідомі. Однією з головних тем розмов буде питання незаконних депортацій до Росії українських дітей» – сказало джерело.

Єврокомісія у лютому оголосила, що разом з Польщею запускає ініціативу в справі вивезених до Росії українських дітей. Метою ініціативи є знаходження дітей і притягнення до відповідальності тих, хто винний у їх вивезенні.

«ЄК запускає разом з Польщею, під керівництвом голови Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн і прем’єра Матеуша Моравецького, ініціативу, яка стосується українських дітей. Ми усвідомлюємо драматичну ситуацію з українськими дітьми, яких Росія вивозить і віддає на всиновлення. Вважається, що від початку вторгнення російські сили вивезли тисячі українських дітей до Росії» – заявила у лютому представниця Єврокомісії Дана Спінант.

Нагадаємо, Палата досудового провадження II Міжнародного кримінального суду у березні видала ордери на арешт президента Росії Владіміра Путіна та Марії Львової-Бєлової, яка є уповноваженою президента РФ з прав дитини.

оренда квартири Львів

Новини