«Вагнерівці» виїжджають із Білорусі – прикордонники

Фото: росЗМІ

Українські прикордонники та розвідка фіксують відтік російських найманців з території Білорусі.

Про це заявив речник Держприкордонслужби полковник Андрій Демченко в коментарі УП

За словами офіцера, останнім часом спостерігався певний відтік «вагнерівців» з Білорусі. У ДПСУ прогнозують, що після новин з РФ про загибель ватажка ПВК Євгенія Пригожина, він може посилитися.

«Ми фіксуємо, що кількість представників «ПВК Вагнер» в Республіці Білорусь за останній час зменшилася. І така ситуація була ще до вчорашнього дня. Тому, як і раніше, вони не становлять значної загрози нашій країні.

А зважаючи на вчорашню подію в Росії, то подальше перебування «вагнерівців» у Білорусі взагалі може бути під великим питанням.

Зараз ми теж продовжуємо відмічати, що з РБ продовжується відтік російських найманців».

Нагадаємо, у селі Цель під Осиповичами в Білорусі активно демонтують табір «вагнерівців», про що свідчить супутниковий знімок сервісу Planet Labs.

Надвечір 23 серпня у Тверській області Росії розбився невеликий літак, Росавіація заявила, що серед пасажирів був і ватажок ПВК «Вагнер» Євгеній Пригожин.

Наближений до ПВК «Вагнера» Telegram-канал Grey Zone стверджує, що літак Євгенія Пригожина збили вогнем із ППО. Також пишуть, що як версію катастрофи літака Пригожина розглядають теракт на борту.

оренда квартири Львів

Новини