Вашингтон, Берлін та Варшава готуються провести спільні навчання у Польщі

Фото: Err

Вашингтон веде переговори з Берліном та Варшавою щодо проведення спільних військових навчань у Польщі у відповідь на загрозу східному кордону НАТО з боку Росії.

Про це заявив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус (Boris Pistorius), повідомляє DW.

Зокрема, виступаючи в ефірі громадсько-правового телеканалу ARD, Пісторіус повідомив, що наразі це питання навчання «розглядається», не навівши жодних інших подробиць.

За його словами, військові навчанн в країні, що межує з Україною, послужили б «дуже чітким» сигналом союзникам НАТО, а також і президенту Росії Володимиру Путіну.

НАТО «далеко не така слабка, як довгий час вважав» Путін, сказав глава Міноборони ФРН, зазначивши, що альянс «набагато сильніший і згуртованіший, ніж минулого року», до вторгнення російських військ в Україну в лютому 2022 року.

Окрім того, «для країн Східної Європи, таких як Польща, країни Балтії, Словаччина та інші, важливо бачити, що Німеччина як найважливіший європейський член альянсу і США як трансатлантичний партнер виконують свої оборонні зобов’язання», додав Пісторіус.

Нагадаємо, заступник міністра закордонних справ Андрій Мельник заявив, що новий міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус «зламав стриманість Берліна» у питанні зброї для України.

оренда квартири Львів

Новини