Вашингтон: додаткові сили США залишаються в Польщі

Фото: Польське радіо

У Білому домі заявили, що додаткові військові США, розгорнуті у зв’язку з російським вторгненням в Україну, залишаться на східному фланзі НАТО, включаючи Польщу, щонайменше в осяжному майбутньому.

Про це заявив, відповідаючи на запитання Польського радіо, координатор зі стратегічних комунікацій Білого дому Джон Кірбі.

Під час брифінгу в Білому домі Джон Кірбі повідомив, що Білорусь підтримала, постачала та прийняла російські війська ще до початку вторгнення в Україну. «Однак ми не бачимо жодних ознак того, що самі білоруси втянуті у війну в Україні».

Кірбі додав, що США дуже серйозно ставляться до безпеки східного флангу. «Тому президент Байден відправив додатково 20 тисяч американських військових до Європи, а тепер ми запровадили процедуру, за якою вони можуть залишитися там на ротаційній основі, принаймні в осяжному майбутньому», – сказав Кірбі, додавши, що це було відповіддю на зміни ландшафту безпеки в Європі.

Координатор зі стратегічних комунікацій Білого дому оцінив прихильність США до спільної оборони. «Незалежно від того, чи йдеться про гіперзвукові ракети чи іншу зброю, ми дуже серйозно ставимося до зобов’язань за статтею 5», – сказав він, відповідаючи на запитання кореспондента Польського радіо.

Джон Кірбі знову заявив, що США захищають кожен сантиметр території НАТО.

оренда квартири Львів

Новини