Вдалося запустити ротацію та заміну підрозділів на передньому краї – Сирський

Фото: Головнокомандувач ЗСУ

Не зважаючи на складну обстановку на всій лінії фронту, вдалося запустити ротації та заміни частин і підрозділів, які тривалий час перебувають передньому краї.

Про це повідомив головнокомандувач ЗС України Олександр Сирський.

«Позитивом є те що, не зважаючи на доволі складну обстановку на всій лінії фронту, нам вдалося запустити процес ротацій та заміни частин і підрозділів, які тривалий час виконують бойові завдання на передньому краї. Це дозволить стабілізувати обстановку і позитивно вплине на морально-психологічний стан наших воїнів».

За словами Сирського, він продовжив роботу в бригадах, які тримають оборону на Запорізькому напрямку. Оперативна обстановка в цьому районі знаходиться під контролем Сил оборони.

Ворог продовжує атакувати українські позиції в районах Роботине, Вербове, але без особливого успіху.

«Бойові дії характеризуються численним застосуванням дронів всіх типів у поєднанні з вогнем артилерії та мінометів.

За таких обставин ударні безпілотні системи поступово стають основною ударною зброєю сухопутних підрозділів у загальновійськовому бою.

В цих умовах надійний захист наших військовослужбовців можуть забезпечити тільки сучасні та потужні засоби РЕБ, роль та значення яких постійно зростає.

Протистояння дронів та РЕБ вийшло на перший план і тільки той, хто перший зможе добитися відриву від противника в цьому змаганні, буде мати шанс на перемогу».

Головнокомандувач зазначив, що в ході роботи прийняв всі необхідні рішення для підвищення бойових спроможностей наших бригад.

оренда квартири Львів

Новини