Велика атака росіян розпочнеться в травні, коли зможуть мобілізувати більше людей до війська – військовий експерт

Фото: ЗСУ

Зимова воєнна кампанія росіян ще не завершилась. До виборів президента РФ вони будуть активніше тиснути на східному фронті. Однак, активний і масований наступ розпочнеться трохи пізніше, ближче до літа.

Про це в ефірі програми «Головне за день» на «Першому  Західному»  розповів полковник запасу СБУ, експерт з контррозвідки Михайло Притула.

«Вони будуть наступати там, де їм зручно, де у них гарна логістика. А вона у них гарна на Авдіївському, Бахмутському, Куп’янському напрямках. Вони не будуть наступати на півдні Херсонської області тому, що логістика там у них – нульова. В них великі втрати в бронетехніці, тому вони будуть ставити на піхоту, будуть збирати велику кількість людей і рухатись великою масою людей», – говорить військовий експерт.

Скриншот з відео «Першого Західного»

На його думку, попри теперішні атаки на Авдіївку, Бахмут, все-таки активніше росіяни почнуть атакувати навесні, коли навколо почне зеленіти. Хоча, крім лісосмуг, які краще маскують, для них важливий ще один момент.

«Людей, яких відмобілізують у травні, не треба буде одягати у зимовий одяг, їх можна кидати в бій з мінімальним комплектом. Тобто, не треба дбати, як їх обігріти, зготувати їжу. Іншими словами, вони будуть намагатись максимум мобілізувати людей в другій половині травня, де в них будуть мінімальні витрати зусиль на створення великої армії», – вважає Михайло Притула.

Тобто, перша хвиля наступів може початись перед виборами Путіна, але лише, щоб «підняти хайп». Друга хвиля буде в травні, коли висохне земля. Вона буде більш чисельна, бо легше буде мобілізувати рекрутів, резюмує військовий експерт.

оренда квартири Львів

Новини