Великобританія перенесе виробництво військової техніки в Україну і направить інструкторів – Шеппс

Фото: The Telegraph

Глава оборонного відомства Великобританії Грант Шеппс повідомив, що його країна розширить програму підготовки українських солдатів та перенесе навчання і виробництво військової техніки в Україну.

Про це Шеппс заявив в інтерв’ю The Telegraph, пише Українська правда.

Уряд Великої Британії хоче направити в Україну військових інструкторів на додаток до навчання Збройних сил України у Великій Британії та інших західних країнах.

В інтерв’ю The Telegraph Шаппс сказав, що він провів переговори з керівництвом армії про те, щоб перенести «більше навчання та виробництва» військової техніки в Україну.

Він також закликав британські оборонні фірми відкривати заводи в Україні.

Нагадаємо, 30 вересня Президент України Володимир Зеленський оголосив про заснування Альянсу оборонних індустрій, який об’єднає представників оборонпрому з усього світу.

В рамках Міжнародного форуму оборонних індустрій українські компанії підписали 20 документів з іноземними партнерами, на момент закриття форуму до Альянсу оборонних індустрій долучилося 38 компаній з 19 країн.

Він також повторив, що під час візиту до США домовилися про спільне виробництво зброї – фактично «заснування нової промислової екосистеми», яка посилить Україну, США та усіх західних партнерів.

Крім того, Зеленський анонсував створення в Україні спеціального економічного режиму для ОПК, а також Оборонного фонду, що стимулюватиме розвиток оборонпрому.

оренда квартири Львів

Новини