Вертоліт із президентом Ірану розбився при посадці – ЗМІ

Фото: Tasnim

Гелікоптер з президентом Ірану Ебрагімом Раїсі зазнав «жорсткої посадки» в неділю.

Про це пише AP з посиланням на іранське державне телебачення, Tasnim, IRNA повідомляє Українська правда.

Раїсі здійснював поїздку в іранській провінції Східний Азербайджан. Державне телебачення повідомило, що інцидент стався поблизу міста Джольфа, що на кордоні з Азербайджаном, приблизно за 600 км на північний захід від столиці Ірану Тегерана.

За даними державного телебачення, рятувальники намагалися дістатися до місця події, але їм завадили погані погодні умови в цьому районі. Повідомлялося про сильний дощ з вітром.

Раїсі перебував в Азербайджані у неділю зранку, де разом з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим урочисто відкрив дамбу. Ця дамба є третьою, яку обидві країни побудували на річці Аракс.

Іран використовує в країні різні види вертольотів, але міжнародні санкції ускладнюють отримання запчастин для них. Його військово-повітряний флот також значною мірою сформований ще до Ісламської революції 1979 року.

Як повідомляє агентство Tasnim, у колоні було три вертольоти, два з яких перевозили міністрів і чиновників, і вони благополучно прибули до місця призначення.

За повідомленнями, у вертольоті з президентом також були Сейєд Мохаммад-Алі Аль-Хашем, імам п’ятничної молитви в Тебрізі, і міністр закордонних справ Хоссейн Амірабдоллахян.

«Враховуючи телефонний дзвінок, зроблений одним із супутників президента до центрального штабу після аварії, є значна надія, що обійшлося без жертв», – повідомляє Tasnim.

Водночас агентство IRNA повідомляє, що гелікоптер із Раїсі зазнав аварії й «розбився при посадці», однак наразі немає інформації про можливих постраждалих чи пошкодження.

оренда квартири Львів

Новини