Відтепер усі послуги та пільги для захисників, що доступні у громадах Львівщини, зібрані на єдиному Порталі

Фото: mit-net.com.ua

У Львівській обласній військовій адміністрації розробили Портал послуг та пільг для захисників та ветеранів. На реалізацію проєкту не витратили жодної гривні з обласного бюджету.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Портал послуг та пільг для Захисників і Ветеранів – унікальний інформаційний ресурс, який містить інтерактивну мапу установ Львівщини, які надають послуги та пільги ветеранам, захисникам, членам їхніх сімей, сім’ям загиблих, зниклих безвісти чи в полоні, а також сім’ям Героїв Небесної Сотні.

Для того щоб скористатися Порталом потрібно спершу зайти на сайт Львівської ОВА, знайти розділ Захиснику та Захисниці та натиснути на портал. Там розміщена мапа з установами, як державними, так і комунальними, які надають того чи іншого роду послуги.

«Ми ставили перед собою завдання – розробити платформу, яка б інформувала про усі послуги, які можуть отримати наші ветерани та члени їхніх родин у своїх громадах. Відтепер це можна зробити в онлайн-режимі. Наприклад, на порталі є категорії: бізнес, житло, лікування та реабілітація чи соціальна допомога. Цей портал інтерактивний, тому дані будуть оновлюватися», – розповів керівник апарату Львівської ОВА Тарас Грень.

Платформу розробили в межах реалізації проєкту «Аналітичний портал Львівщини» і Концепції підтримки Захисників та Захисниць України.

Адміністратором інформації є Львівська ОВА, яка разом з громадами та установами збирає, формує та актуалізовує інформацію, яка розміщена на порталі.

«Аби Портал успішно запрацював, нам знадобилось трохи більше ніж три місяці на його розробку. За актуальність даних можете не перейматись, Львівська ОВА веде постійну комунікацію з громадами щодо їх оновлення. Нагадаю, «Аналітичний портал Львівщини» нам допоміг розробити проєкт USAID «Говерла», тому жодної гривні з обласного бюджету не витрачено», – зазначив директор департаменту економічної політики Степан Куйбіда.

Відеоінструкція про те, як користуватись сайтом є тут.

оренда квартири Львів

Новини