Війська РФ намагаються захопити Куп’янськ-Вузловий – командир підрозділу

Фото: Радіо Свобода

Війська РФ намагаються захопити стратегічно важливу залізничну розв’язку на Куп’янському напрямку – Куп’янськ-Вузловий.

Про це повідомив в ефірі Радіо Свобода командир підрозділу розвідки Сухопутних військ ЗСУ Денис Ярославський.

«Ворог намагається штурмувати нас цілодобово. Спроби штурмів не зупиняються. Він намагається відбити Куп’янськ-Вузловий. Це дійсно стратегічна залізнична розв’язка, за яку він намагається вхопитися і наносить ураження по переправах, по всіх об’єктах, що можуть нас відрізати від Куп’янська-Вузлового. Так, дійсно намагається взяти в оточення Куп’янськ. Це його мета. Ми цю мету розуміємо.

 Ворог несе втрати, але за рахунок переміщення додаткових сил їх швидко відновлює. Ми не відчуваємо, що ворога стає менше. Знаємо, що він намагається найближчим часом спробувати повторні штурмові дії. Ситуація дуже важка», – сказав Ярославський.

Раніше британська розвідка заявляла, що в останні місяці сили РФ наростили свою боєздатність на Лимано-Куп’янському напрямку. Однак Збройні сили України зберігають значну оборонну присутність тут, і малоймовірно, що Росія зможе досягти значного прориву, зазначала британська сторона.

За останніми даними Генштабу ЗСУ, на Куп’янському напрямку українські військові минулої доби відбили близько п’яти атак військ РФ, зокрема в районі населеного пункту Іванівка Харківської області.

оренда квартири Львів

Новини