Війська РФ все частіше плутають свої власні БпЛА з українськими і відкривають по них вогонь – ISW

Фото: Defense Express

Російські війська все частіше плутають свої власні безпілотники з українськими і відкривають по них вогонь на окупованій Херсонщині.

Про це пише Інститут вивчення війни (ISW), повідомляє Українська правда.

Український військовий спостерігач Костянтин Машовець заявив, що активність українських безпілотників настільки поширена на лівому березі Херсонської області, що російське угруповання військ «Дніпро» почало сповіщати особовий склад про те, коли російські безпілотники будуть діяти в їхньому районі. Оскільки російські війська все частіше плутають свої власні безпілотники з українськими і відкривають по них вогонь.

Станом на 13 січня українські сили утримують позиції на східному (лівому) березі Херсонської області, але підтверджених змін у цьому районі не зафіксовано.

Російські та українські сили продовжували позиційні бої на східному березі, в тому числі в Кринках та поблизу них.

Машовець також заявив, що командування російського 17-го танкового полку (70-та мотострілецька дивізія, 18-та загальновійськова армія) протягом останніх двох тижнів намагається евакуювати пошкоджену російську бронетехніку поблизу Кринок, залучаючи для цього як штатний ремонтний персонал, так і бойовий особовий склад.

оренда квартири Львів

Новини