Військові навчання з ядерною зброєю – це шоу для росіян, щоб підняти їхній бойових дух – військовий експерт

Фото: AP Photo

Росія анонсує навчання із застосування тактичної ядерної зброї. Як повідомили у Міністерстві оборони РФ, буде відпрацьовуватися бойове застосування такої зброї «з метою безумовного забезпечення територіальної цілісності та суверенітету російської держави у відповідь на провокаційні заяви та погрози окремих західних офіційних осіб на адресу Російської Федерації».

Чи варто боятись таких загроз, в програмі «Головне за день» на «Першому Західному» розповів експерт із військової контррозвідки Михайло Притула.

«У Росії вважається, що є понад 5900 ядерних боєголовок. З них в активному стані – приблизно 1488. Ці боєголовки знаходяться на стратегічних ракетах. До тактичною ядерної зброї відносяться артилерійські системи 203-го калібру, міномети 240-го калібру. Це є носії тактичної ядерної зброї.  Також тактична ядерна зброя може бути в бомбах і системах С-300.

Але чи активні ці боєголовки – не знає навіть сам Путін. Ми пам’ятаємо, як він 21 лютого минулого року, коли на своїх Федеральних зборах вони почали святкувати річницю початку повномасштабної війни проти України, Путін дав доручення Міністерству енергетики і Міноборони підготуватись до проведення випробувань ядерної зброї. Це серйозна ознака, що в них не все в порядку з ядерною зброєю. Вони не впевнені, чи вона в них працює», – стверджує Михайло Притула.

Тому так звані навчання, на його думку, це просто «шоу, мета якого, підняти бойовий дух росіян».

оренда квартири Львів

Новини