Військові пояснили, чим важливі дії російських добровольців на території РФ

Скрин з відео

Бойові дії російських добровольчих загонів на території Росії дають можливість зупинити наступ ворога, а українській армії перегрупуватися та краще підготуватися до оборони.

Про це розповіли керівник Центру протидії дезінформації РНБО Андрій Коваленко та офіцер управління 12-ої бригади «Азов» НГУ Дмитро «Дипломат», пише Укрінформ.

Намагаючись збити активність повстанців на власній території, ворог вкидає фейк про нібито готовність РФ наступати на Сумщину з півночі, вважає Дмитро «Дипломат».

«Хлопці з (російських) добровольчих підрозділів дають нам змогу по лінії фронту на території України перегрупуватися та підготувати оборону. Якби зараз не було боїв на Бєлгородщині, то Сумщина обстрілювалася б не тільки з артилерії, а можливо, вже був би і сухопутний наступ на Суми», – зазначив Дмитро «Дипломат».

Зі свого боку Андрій Коваленко пояснив, як бойові дії російських добровольців на території ворога допомагають українській армії.

«У ворога немає ресурсів не те, щоб наступати з півночі, а навіть, щоб утримувати (свій) кордон. Росгвардія не впорається з цим, і деякі частини вони відводять до Бєлгорода. Це дозволяє виграти час, щоб збудувати (в Україні – ред.) капітальні фортифікаційні споруди», – сказав Андрій Коваленко.

Він також вважає блефом погрози Путіна створити «санітарні зони» на території України через події на російській Бєлгородщині.

«Путіну залишається лякати, мовляв, якщо ви не зупинитесь, ми створимо якусь «санітарну зону» на території України. Поки що ж санітарні зони створюються на території Росії», – наголосив Коваленко.

Нагадаємо, російські добровольці, які воюють на боці України, заявили, що зайшли на територію РФ і звільнили кілька населених пунктів від режиму Путіна.

Через бойові дії російська влада Бєлгородщини оголосила евакуацію місцевого населення з прикордонних районів.

оренда квартири Львів

Новини