Військовий експерт Черник розповів, чи зможуть росіяни піти на Суми та Харків  

Скриншот з відео «Першого Західного»

До річниці повномасштабного вторгнення росіяни можуть знову наступати з півночі. Про таку ймовірність зокрема, раніше заявив голова Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус. Також в Державній прикордонній службі зробили заяву, що готові дати відсіч ворогові у разі раптових дій на північних кордонах.

Чи мають шанси росіяни знову наступати з півночі в програмі «Головне за день» на «Першому  Західному» розповів військовий експерт Петро Черник.

«Від божевільних можна чекати чого завгодно. І акцентую на цьому слові – «божевільних». Чи вони можуть вдатись до такого акту суїциду? Так чого ж не можуть? Пригадаємо серіал у Чорнобаївці. На одному місці вони до 20 чи навіть 25 разів розташовували особовий склад і техніку. Ми їх нищимо – вони знову розташовують. То чого ж вони не можуть вдатись до чогось подібного зараз? Однак, з точки зору здорового глузду, сил і засобів для того, щоб повноцінно наступати в будь-якій точці півночі – у них  на цей час немає і не проглядається, що вони їх накопичують», – зазначає Петро Черник.

Водночас, де тоді росіяни зможуть точно наступати – аналітик теж не може сказати. Можливим напрямком може бути будь-яка точка на лінії розмежування. Однак, все-таки найлогічнішим, на його думку, стане на лівий берег Херсонщини.

«Тому що Шойгу приїхав у штаб, нагородив своїх недогероїв і сказав: «Значить уже Кринки наші». Вони вже розігнали це в себе в пропаганді. А там – все дуже просто: якщо старший начальник сказав, що вже взяли, то значить треба брати. З точки зору такого підходу є висока ймовірність, що наступний потенційний удар буде там. Але знову ж таки: роблю акцент на одному з законів війни – це приховане маневрування. Вони можуть так відволікати увагу. Ми всі подумали, що вдарять там, а вдарять там, де зуміють», – переконаний військовий експерт.

оренда квартири Львів

Новини