Віцеканцлер Німеччини переконаний, що Конгрес США таки схвалить допомогу Україні

Фото: Суспільне

Міністр економіки і віцеканцлер Німеччини Роберт Габек сподівається, що військова допомога Україні буде розблокована в Конгресі США.

Заяву німецького міністра наводить Tagesschau, повідомляє «Європейська правда».

«Моє враження таке, що кошти будуть виділені, але це займе деякий час, і я сподіваюся, що це не буде занадто довго», – сказав Габек наприкінці свого візиту до США.

Габек перебував у США з триденним візитом.

Під час поїздки він зустрівся з кількома американськими міністрами, радником президента США Байдена з питань нацбезпеки Джейком Салліваном та генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем.

Днями повідомлялося, що у Конгресі США може початися збір підписів за те, щоб поставити законопроєкт про допомогу Україні та іншим партнерам на голосування в Палаті представників в обхід спікера Майка Джонсона.

Раніше Джонсон зірвав двопартійний пакет підтримки України, запропонований Сенатом, але залишив двері відкритими для нового двопартійного пакета зовнішньої допомоги, де Маккол взяв на себе провідну роль у спробах доопрацювати пропозицію про новий проєкт та досягти консенсусу серед однопартійців, щоб ухвалити пакет до кінця березня або у квітні.

Перед цим спікер Палати представників США республіканець Майк Джонсон заявив, що законопроєкт про додаткове фінансування Україні розглянуть, щойно буде вирішене питання з фінансуванням федерального уряду.

оренда квартири Львів

Новини