Візит Сі до Москви «тривожний меседж» про підтримку РФ – глава Пентагону

Фото: Liga.net

Зустрічі китайського лідера Сі Цзіньпіна з Путіним у Москві й підписання спільних документів, які підтверджують двостороннє партнерство в умовах війни РФ проти України, надсилають тривожний сигнал про те, що Китай готовий підтримувати Росію.

Про це сказав у четвер під час слухань у Комітеті з питань асигнувань Палати представників США глава Пентагону Ллойд Остін, передає Укрінформ.

«Візит Сі до Путіна та його кількаденне перебування там, я думаю, надсилає дуже тривожний меседж, меседж підтримки (Росії)», – зауважив міністр оборони США.

Він підкреслив, що, хоча наразі і немає свідчень надання Пекіном летальної допомоги РФ, візит Сі та його зустрічі з російським лідером по суті «стали демонстрацією підтримки» Путіна, що само по собі «є дуже тривожним».

Глава Пентагону також зауважив, що в разі надання Китаєм матеріальної підтримки російській стороні, це потенційно вплине на продовження конфлікту та розширить його вплив не лише в масштабах регіону, але й в усьому світі.

Нагадаэмо, лідер КНР Сі Цзіньпін на початку тижня відвідав Москву з кількаденним візитом. Він зустрівся з кремлівським лідером Володимиром Путіним та підписав домовленості щодо продовження стратегічного партнерства двох країн.

оренда квартири Львів

Новини