ВМС вразили викрадений росіянами десантний корабель «Костянтин Ольшанський» – речник

Фото: Мілітарний

Українські війська завдали удару ракетою «Нептун» по великому десантному кораблю «Костянтин Ольшанський», який росіяни захопили у 2014 році.

Про це заявив речник ВМС Дмитро Плетенчук в ефірі телеканалу Freedom, повідомляє Українська правда.

«Детективна історія розгорнулася навколо великого десантного корабля «Костянтин Ольшанський». Нагадаю, це український десантний корабель, який у 2014 році був захоплений російськими окупантами. 9 років він стояв в бухті Севастопольській. Його розбирали на запчастини. Просто грабували.

А на десятий рік вони зрозуміли, що закінчуються у них десантні кораблі цього проєкту і було ухвалене рішення його відновити. І протягом року його відновили, але ціллю цих робіт було здійснити фальсифікацію, щоб відрапортувати московському керівництву… Цей корабель мав використовуватися проти України.

Тому було ухвалено рішення на ураження цієї одиниці нашим «Нептуном». Ураження точно було завдано. Уточняється пошкодження. Пошкодження він однозначно отримав. В будь-якому випадку він зараз не боєздатний».

Фото чи відеопідтверджень ураження корабля наразі немає.

Нагадаємо, у березні 2014 року росіяни захопили штурмом український десантний корабель «Костянтин Ольшанський» в озері Донузлав.

оренда квартири Львів

Новини