Волонтер Андрій Салюк в програмі «АНТИтокШОУ» на «Першому Західному» пояснив, чому падають волонтерські збори

Фото: Львівський Лицар

Збирати кошти стає все важче і важче, а потреби військовослужбовців зростають. Українські волонтери скаржаться, що допомагати війську стає все складніше, бо пожертви стрімко падають. Активісти вже не знають, як розважати публіку, щоб випросити донати.

Свою думку про те, чому українці почали менше допомагати армії – в програмі «АНТИтокШОУ» на «Першому Західному» озвучив координатор волонтерської ініціативи «Львівський Лицар» Андрій Салюк.

«Падають збори волонтерів, але не падають пожертви від громадян. Йдеться про те, що зараз відбулося розосередження того, кому передають свої внески мешканці України. Якщо раніше це були окремі волонтерські групи, які були менш чи більш знані, то зараз напевно, в багатьох служить у війську брат, кум, сват, сестра. І дуже багато людей передають свої кошти не через волонтерські організації, а безпосередньо для своїх рідних, закуповуючи ті самі автомобілі, прилади нічного бачення.

Тому нам, волонтерам, стало набагато складніше працювати. Стараємось максимально поширювати інформацію про те, чому те, що ми купуємо, так важливо, і для чого нам так потрібно зібрати ту суму на той чи інший прилад», – пояснює Андрій Салюк.

оренда квартири Львів

Новини