Ворог активізувався на Харківщині, на кордоні йдуть бої


Російські окупанти намагаються прорвати кордон у Харківській області, там йдуть запеклі бої.

Про це повідомив голова Харківської ОДА Олег Синєгубов.

«Окупанти посилили обстріли на північному напрямку. Передусім противник завдає ударів по місту Вовчанськ.

Усю ніч тривали обстріли з КАБів, РСЗВ та артилерії. Були безуспішні спроби ДРГ прорвати кордон».

За словами Синєгубова, Збройні сили України впевнено тримають позиції: не втрачено жодного метра. Угруповання противника не становить загрози для Харкова, його сил вистачає лише для провокацій на північному напрямку.

Усі органи влади працюють, перебувають на місцях та виконують свої обов’язки.

Голова ОВА закликав населення прикордонних населених пунктів бути в укриттях, адже для ворога немає різниці завдавати ударів по військовій інфраструктурі чи по цивільним беззбройним людям.

За даними проєкту Deep State, активізація почалася зі щільних обстрілів різними засобами вогневого ураження прикордонних населених пунктів Харківщини. Наразі обстріли продовжуються, зокрема, в районі міста Вовчанськ. Також активно застосовуються системи РЕБ та БпЛА.

Противник пробує заходити та закріплятися в ряді населених пунктів вздовж кордону, зокрема, в селах Стрілеча-Красне-Пильна-Борисівка. Також здійснюються спроби заходу ворога в населені пункти Гатище-Плетенівка. Далі цих населених пунктів рухатися не наважуються, можливо, очікується задіяння основних сил.

У Deep State наголошують, наявних ресурсів, які задіяв ворог на даний момент, не вистачить для глибокого просування. Наразі ситуація складається такою, що ворог здійснює дестабілізацію в прикордонних районах. Але невідомо скільки основних сил він готовий задіяти для даного маневру.

За словами голови Вовчанської міської військової адміністрації Тамаза Гамбарашвілі, з міста Вовчанська та навколишніх населених пунктів на Харківщині відбувається евакуація населення. Влада, поліція та волонтери спільно допомагають людям виїжджати.

оренда квартири Львів

Новини