Ворог буде боятися наближатися до українського Криму та берегів Азовського моря – Зеленський

Фото: ОП

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що росіяни боятимуться наближатися до українського Криму й до берегів Азовського моря, як вже зараз бояться нашого Чорноморського узбережжя.

Про це він заявив у своєму зверненні з Одеси.

«Ворог точно не диктуватиме умови в Чорному морі, і окупантам доведеться так само боятися наближатися до нашого українського Криму й до наших берегів Азовського моря, як російські кораблі вже бояться наближатися до нашого Чорноморського узбережжя».

Володимир Зеленський розповів, що приїхав в Одесу для того, щоб привітати наших воїнів Військово-Морських сил Збройних Сил України з їхнім професійним днем. Та подякувати за сміливість, за героїзм, за надзвичайно круті результати для України, які вони здобули та здобувають.

«Достатньо лише згадати, які амбіції були в Росії на початку повномасштабної агресії та які з тих амбіцій тепер на дні Чорного моря».

Окрім того, президент нагородив найкращих, привітав курсантів Інституту Військово-Морських сил Одеської морської академії. Відвідав поранених воїнів у шпиталі.

За його словами, сьогодні також була доповідь командувача Військово-Морських сил віце-адмірала Олексія Неїжпапи, а також командувача ОСУВ «Одеса» генерала Едуарда Москальова.

«І щодо безпекової ситуації зараз, і щодо наших стратегічних завдань – для нашого флоту, для нового напряму – флоту морських дронів – та для нашої берегової оборони. Все реалізуємо! Впевнений».

оренда квартири Львів

Новини