Ворог на лівобережжі Херсонщини зменшив кількість атак, економить техніку – Гуменюк

Фото: Укрінформ

На лівому березі Херсонської області кількість атак РФ продовжує знижуватися, за минулу добу зафіксовано лише дві такі спроби.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» заявила начальник Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк, відповідаючи на питання про ситуацію щодо лівого берега Херсонщини, передає Укрінформ.

«Ми продовжуємо утримувати зайняті позиції і відбивати атаки ворога. З боку окупанта інтенсивність атак суттєво знизилася, останніми днями це було 3-4 атаки, за минулу добу ми нарахували дві такі спроби, але вони також були невдалими. Продовжуються дії штурмових груп у пішому порядку, бронетехніку ворог поки не застосовує. Очевидно, економить», – сказала вона.

Гуменюк відзначила, що ця економія бронетехніки триває вже довго.

Відповідаючи на питання, чи означає ця економія те, що росіяни мають мало бронетехніки, начальник Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України висловила думку, що у росіян достатньо техніки.

«Але вони розуміють, якщо при кожному штурмі вони будуть безповоротно її втрачати, то дуже скоро її буде мало. А вона їм ще буде потрібна», – пояснила вона.

Як повідомлялося, 8 лютого начальник Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України полковник Наталя Гуменюк зазначила, що кількість російських штурмів зменшилася до трьох-чотирьох.

оренда квартири Львів

Новини