Ворог нарощує сили на Харківському напрямку, але їх недостатньо для прориву – Сирський

Фото: Головнокомандвач ЗСУ

Противник продовжує нарощувати угруповання своїх військ на напрямку головного удару Стрілеча – Липці та в районі Вовчанська, шляхом перекидання додаткових полків і бригад з інших напрямків та з полігонів. Втім, цих сил зараз недостатньо для повномасштабного наступу і прориву нашої оборони.

Про це повідомив головнокомандувач ЗС України Олександр Сирський.

Сирський повідомив, що для підвищення оперативності в управлінні та вирішенні проблемних питань на активних ділянках фронту працював у бригадах та батальйонах, які ведуть оборону на Харківському напрямку.

За його словами, дії ворога ускладнені посиленням нашої оборони завдяки своєчасному прийняттю рішень щодо перекидання резервів на загрозливі напрямки.

Створення резерву боєприпасів також забезпечило ефективне ураження противника та зниження його наступальних можливостей.

Тому ворог перейшов до тактики ураження наших позицій вогнем артилерії та ударами КАБів. В цих умовах першочергове значення набуває фізичне знищення літаків-носіїв КАБів, БпЛА розвідників та корегувальників вогню, захист РЕБом своїх військ, маскування та використання макетів.

Головнокомандувач наголосив, усе це не нові, але дуже актуальні питання, від вирішення яких напряму залежить життя наших бійців та стійкість оборони.

«Тому, передусім вживаємо невідкладних заходів щодо удосконалення системи управління протиповітряної оборони, її автоматизації та поєднання з вогневими засобами сухопутних військ в комплексі з системою РЕБ.»

оренда квартири Львів

Новини