Ворог не захопив Табаївку, точаться бої – Фітьо

Фото: ЗСУ

Російські військові не мають важливих тактичних успіхів на Куп’янському напрямку.

Про це заявив начальник служби зв’язків із громадськістю Командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо в ефірі національного телемарафону, повідомляє Українська правда.

«В смузі відповідальності ОСУВ «Хортиця» лінія фронту активна. Ворог намагається наступати на усіх напрямках: Куп’янський, Лиманський, Бахмутський напрямки.

На Куп’янсько-Лиманському напрямку відбито 10 ворожих атак за добу. Синьківка, Табаївка, Терни, Ямполівка – населені пункти, де відбувалися бойові дії.

Противник заявляє, що захопив Табаївку. Це не відповідає дійсності. Неподалік цього населеного пункту відбувалися бої.

Бачимо, що противник намагається активно наступати: активно використовує техніку, дрони-камікадзе, велика кількість артилерійських та мінометних обстрілів.

..Наші захисники знаходяться в активній обороні, за кращої нагоди переходять до атакувальних дій і покращують своє тактичне становище. Тому якихось важливих успіхів у ворога на напрямку ОСУВ «Хортиця» немає.

…З 5 жовтня 2023 року ворог активно наступає на всіх напрямках ОСУВ «Хортиця», на Куп’янському напрямку теж. Напрямок зрозумілий: захопити Куп’янськ, це Куп’янськ-Вузловий – важливий логістичний центр, залізничний, через який під час попередньої окупації здійснювалося логістичне забезпечення окупаційних військ і зброєю, і провіантом.

За цей час ми бачимо, що противник лише зміг подекуди покращити своє тактичне становище і тепер у своїм ЗМІ подає це як взяття Берліну. В них там масова ейфорія.

Хоча ми бачимо, що ті втрати, яких зазнав ворог – це не співрозмірне співвідношення. Вони знищують свою армію, кидаючи бездумно в атаки.

…Зараз вони активізували використання саме техніки. Активно використовують танки, БМП. По кількості втрат ми бачимо, що їм не сильно допомагає. Тому якихось важливих тактичних успіхів вони не мають».

Фітьо додав, що лише за січень 2024 року в зоні ОСУВ «Хортиця» противник втратив убитими та пораненими 10 тис. 530 військовослужбовців.

оренда квартири Львів

Новини