Ворог розширив  зону активних бойових дій майже на 70 кілометрів – Сирський

Фото: АрміяInform

Противник розширив зону активних бойових дій майже на 70 кілометрів у Харківській області, таким чином намагаючись примусити Сили оборони України задіяти додаткову кількість бригад зі складу резерву.

Про це пише головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

Він зазначив, що у зв’язку з ускладненням ситуації на cході України декілька днів поспіль працює у частинах, які ведуть бойові дії на Харківщині.

За словами Сирського, основні зусилля ворог зосередив на напрямку Стрілеча – Липці та на захоплені Вовчанська, з подальшим виходом до Білого Колодязя і розгортанням наступу в тил наших військ.

Із цією метою противником було створено і значно посилено оперативно-тактичне угруповання військ противника Сєвєр, до складу якого увійшли бойові частини 6 армії, 11 та 44 армійських корпусів.

Противник розпочав наступ значно раніше запланованого терміну, коли помітив перекидання наших військ, однак, йому не вдалось прорвати нашу оборону.

«Втім ми розуміємо, що попереду будуть важкі бої і ворог до цього готується.

За таких обставин ми повинні не допустити подальшого просування ворожих військ стійким утриманням займаних рубежів та позицій, ударами авіації, ракетних систем, вогнем артилерії і танків нанести йому максимальних втрат, а також створити умови для розгрому діями мобільних штурмових груп та підрозділів атаками у фланг і тил із різних напрямків.»

Головнокмандувач наголосив, ЗСУ повинні максимально ефективно використовувати перевагу в ударних БпЛА в поєднанні з використанням засобів РЕБ та влучним вогнем артилерії.

«Саме цим питанням, а також перегрупуванню військ та спрощенню системи всебічного забезпечення була присвячена моя робота.

Попрацював у всіх бригадах, які ведуть бойові дії у Харківській області, був в одному з батальйонів, який боронить Вовчанськ, на місці прийняв всі необхідні рішення для забезпечення стійкості та ефективності оборони.»

Також Сирський об’їхав та перевірив всі частини, які готуються до оборони на Сумському напрямку.

«Відчутно, що керівництво обласних військових адміністрацій надає максимальну допомогу командувачам та командирам частин у вирішенні всіх проблемних питань.

Харків’яни та жителі Харківської області активно долучаються та допомагають Силам оборони усім чим можуть.»

оренда квартири Львів

Новини