Ворог тисне до 9 травня, але надходження допомоги вирівняє ситуацію – Зеленський

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський провів Ставку верховного головнокомандувача, на якій обговорили ситуацію на фронті, майбутню допомогу від США та власне виробництво зброї.

Про це йдеться в дописі Зеленського в соцмережах.

«Чергова Ставка. Пройшлися по основних питаннях: поле бою, зброя, захист міст, громад і критичної інфраструктури.

Найперше – фронт. Була доповідь Головкома Олександра Сирського. Окупаційна армія має завдання без огляду на власні втрати демонструвати хоч якісь перемоги до 9 травня. Тепер їх підганяють ще й позитивні рішення друзів України. Нашим воїнам складно, але надходження необхідної допомоги вирівняє ситуацію. Саме тому підтримка конкретною зброєю, яка є в наших партнерів, необхідна нам невідкладно».

Далі, за словами президента, йшлося про власне виробництво. Зокрема, міністр оборони Рустем Умєров доповів щодо контрактів із вітчизняними компаніями.

«Ми працюємо над новим форматом угод, який, з одного боку, не переобтяжуватиме військовий бюджет, а з іншого – гарантуватиме виробникам довготривалі зобов’язання держави».

Третє питання на Ставці розглядався захист. Володимир Зеленський на наступну Ставку дав доручення зібрати все, що відомо нашим розвідкам про наміри російських терористів нищити цивільну інфраструктуру, та підготувати всеохопний план подальших дій: посилення фізичного захисту, де це працює, перерозподіл систем ППО та децентралізації, де це можливо.

оренда квартири Львів

Новини