Ворог тисне на Покровському та Куп’янському напрямках. На Харківському – триває зачистка околиць Вовчанська – Генштаб

Фото: ЗСУ

Ворог продовжує атакувати вздовж майже всієї лінії фронту. І надалі основні зусилля зосереджує на Покровському та Куп’янському напрямках. На Харківському – інтенсивність бойових дій зросла, наші воїни уже відбили 10 атак. Ситуацію вдалося частково стабілізувати, триває зачистка північно-західних околиць Вовчанська.

Українська авіація та підрозділи ракетних військ завдали 35 ударів по зосередженнях ворога та 2 – по зенітних ракетних комплексах. Уражено пункт управління, склад боєприпасів та інші важливі об’єкти противника.

Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗСУ.

Ворог продовжує атакувати вздовж майже всієї лінії фронту. І надалі основні зусилля зосереджує на Покровському та Куп’янському напрямках. Сили оборони гнучко реагують на дії окупантів та вживають необхідних заходів для виснаження наступального потенціалу російських військ.

 • На Харківському напрямку інтенсивність бойових дій зросла. Станом на зараз наші воїни уже відбили 10 атак в районі Слобожанського, Вовчанська, Стариці та Липців. Ситуацію вдалося частково стабілізувати, триває зачистка північно-західних околиць Вовчанська. Від початку доби загарбники втратили близько 60 осіб та 19 одиниць озброєння та військової техніки. Також уражено 11 укриттів противника.
 • На Куп’янському – відбулося 28 бойових зіткнень, зокрема в районах Стельмахівки, Синьківки, Іванівки та Твердохлібового. Дані про втрати агресора дані уточнюються.
 • На Лиманському – окупанти двічі безуспішно намагались покращити тактичне положення біля Новосадового та Торського. Завдали 3 авіаудари в районі Лиману.
 • На Сіверському – російські війська здійснили 7 атак на напрямках Миколаївка – Спірне, Берестове – Спірне, Яковлівка – Роздолівка, Соледар – Роздолівка, Золотарівка – Верхньокам’янське.
 • На Краматорському – ворог 9 разів атакував наші позиції.
 • На Покровському – противник не зменшує інтенсивності атак. Загалом сьогодні тут відбулася 31 атака окупантів. Найбільше – в районах Новоолександрівки та Нетайлового. Українські захисники роблять усе можливе для недопущення просування противника.
 • На Курахівському – Сили оборони успішно відбили 7 ворожих атак.
 • На Времівському – противник намагався потіснити наших захисників в районі Урожайного. Зазнав втрат та відійшов.
 • На Оріхівському – ворог продовжує тиснути біля Старомайорського, здійснив 22 спроби штурмових дій. Завдав авіаційного удару в районі Роботиного. Українські воїни утримують оборонні рубежі та позиції.
 • На Придніпровському – ворог 5 разів атакував українських захисників поблизу Кринок, успіху не мав.
 • На інших напрямках обстановка суттєвих змін не зазнала.

Українські захисники продовжують мужньо стримувати ворога та завдавати йому максимальних втрат.

оренда квартири Львів

Новини